Концерт "Рок-вечорниці"

20 січня 2018, 19:00, субота
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Концерт «П@П@ КАРЛО» в Харкові

20-го січня 2018 в Resto club "Museum" чекаємо вас на «Рок-вечорниці». Це спільний виступ друзів, що плекають українську культуру та музику, в легкій та драйвовій формі, але глибоким та цікавим змістом.
Гостями Вечорниць будуть:

Полтавський гурт «Онейроїд» грає цікаву суміш етно- та альтернативного року. Вже понад 25 років гурт працює на великих сценах, за спиною його виступи на найбільших фестах краіни. Не випадково їх програма має назву «25 кРоків»

«П@П@ КАРЛО» – ветерани харківського рок-н-роллу, учасники багатьох значимих фестів, де звучав український рок. Цього разу музиканти покажуть спільну програму з Борисом Севастьяновим, відомим мільйонними переглядами громадянської лірики. 

Гурт «Яри» їснує з 2013 року, всі музиканти з невеличкого містечка Слобожанщини. Хлопці виконують автентичні украінськіі пісні в сучасному рок - аранжуванні. Їх здобуток – 1 премія на фестивалі «Червона Рута - 2015».

Ти маєш шанс прийти на Рок - вечорниці та підтримати класні українські команди своїми 70 грн.

Серед тих, хто лайкне та репостне розіграємо диски та сувенири. Тих, хто прийде у вишиванці також чекають сюрпризи.
Будемо раді бачити всіх шанувальників сучасної української музики на наших Рок- вечорницях.

  Електронний квиток дозволяє купити квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і ви можете купити квиток за 1 хвилину прямо зараз. Для цього потрібно:
 • Вибрати місце на схемі залу або вибрати кількість вхідних квитків у фан зону;
 • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
 • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
 • Вибрати спосіб оплати і доставки;
 • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати квиток або показати з екрану телефону перед входом в зал.

У 2018 році багато цікавих концертів, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитися з афішею Харкова

Подключайтесь до наших каналів:

Telegram, Facebook, Instagram

Концерт «П@П@ КАРЛО» відбудеться 20 січня 2018 року в Resto-club "Museum" за допомоги сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити квитки на цікавий для вас концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, сплативши їх найзручнішим для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка c доставкою.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

 • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
 • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
 • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
 • Обрати спосіб оплати та доставки;
 • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Концерт "Рок-вечорниці" відбудеться 20 січня 2018, 19:00, субота в Resto club «Museum». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+