У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Пахіта, Шопеніана (вечір балету)

1 березня 2020, 18:30, неділя
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Балет на одну дію (музика Л. Мінкуса) ПАХІТА народився з великого сюжетного віставі ХІХ ст. хореографа Маріуса Петіпа. Сьогодні від него залиша Гранд па (суто Танцювальні епізоді балету), что вімагають від віконавців віртуозного володіння технікою класичного танцю.
ШОПЕНІАНА Ф. Шопен
"Романтична мрія"- так визначили свой твір видатний російський хореограф Михайло Фокін. У основе балету твори Ф. Шопена - полонез, мазурка, вальси та прелюді.Шопеніана - балет на 1 дію, де Використана музика великого поляка Ф. Шопена. Він був поставлен знаменитим російськім балетмейстером Михайлом Фокінім, як відбліск романтичної епохи. Це приклад так званого безсюжетного балету, в якому головне - поетичний настрій, натхнення, краса рухів.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Пахіта, Шопеніана (вечір балету) відбудеться 1 березня 2020, 18:30, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+