Падам, падам, Мадам

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Падам, падам, падам…

Этот мотив не рожден сегодня,

Он пришел из такого же далека как и я

 

Такими словами начинается песня, которую впервые исполнила Великая Певица. В ней мелодия Жизни и Вечной Любви - нежной, как цветок на первом свидании, тонкой, как дымок  женской сигареты на освещенной фонарями улице, головокружительной, как огни Парижа - города влюбленных.

Новый спектакль в постановке известного режиссера - «Падам, падам@madam:)». Для тех, кто любит.

 

Постановка О.Русова

 

Песочная анимация С.Вадько

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Падам, падам, Мадам відбудеться 5 березня 2017, 19:00, неділя в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+