Відкриття концертного сезону 2019/20 МАСО "Слобожанський"

13 вересня 2019, 19:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

П'ятницю тринадцятого - день, оповитий пересудами та забобонами. Однак, цього дня не варто побоюватися чорних кішок і порожніх відер. А щоб удача завжди посміхалася Вам, краще зустріти його з посмішкою та в позитивному настрої, ну а вечір провести в хорошому місці, з цікавими людьми, наприклад, на концерті класичної музики.
 
Тим більше, що саме в п'ятницю, 13 вересня, Молодіжний академічний симфонічний оркестр «СЛОБОЖАНСЬКИЙ» запрошує всіх на свято класичної музики - Відкриття концертного сезону - 2019/20. Головне місце в концертній програмі буде відведено «королеві оркестру» - скрипці. Адже саме цього вечора, на сцені старовинного Будинку Алчевських гратиме один з найблискучіших скрипалів сучасності - Валерій СОКОЛОВ! Через напружений гастрольний графік, Валерію лише зрідка вдається виступити в рідному місті, а тому кожен концерт за його участі – знакова подія.
 
Напередодні дня народження великого композитора Дмитра Шостаковича (він народився 25 вересня), іменитий музикант виконає його Концерт для скрипки з оркестром №1 в чотирьох частинах. Цей віртуозний та проникливий твір композитор написав у 1947-48 роках для свого друга – видатного скрипаля Давида Ойстраха. У ті роки Шостаковича звинувачували в «відриві від художніх запитів радянського народу», а тому для публіки концерт вперше довелося грати лише в 1955 році, в період «відлиги». Соло на цій прем’єрі виконав, звичайно ж, сам Давид Ойстрах. І з того часу, саме його виконання твору вважається еталонним. 
 
А на початку концерту Молодіжний оркестр зіграє симфонію №7 Людвіга ван Бетховена - одну з найкращих у творчості композитора. Колись критики називали її «музичним божевіллям» і навіть «породженням хворого розуму», однак тепер, це один з найулюбленіших публікою творів Бетховена. У ній чуються відголоски пісень Французької революції, в які вкрапляються обороти українського гопака, оспівується боротьба і перемога, що створює незабутню атмосферу веселого свята.
Керувати МАСО «Слобожанський» буде диригент Національної філармонії України і багаторічний творчий партнер Валерія Соколова – Віталій ПРОТАСОВ. На думку оркестрантів, він – один з кращих диригентів з числа тих, з ким їм доводилося працювати.
 
У п'ятницю тринадцятого не забутьте подарувати собі свято і завітати на Відкриття концертного сезону МАСО «Слобожанський»  – першого і єдиного в Україні професійного молодіжного симфонічного оркестру. Відсторонившись від повсякденності, послухайте живу музику у виконанні визнаних майстрів, отримайте заряд натхнення та гарного настрою на весь наступний тиждень.
Чекаємо вас 13 вересня в затишному залі Будинку Алчевських!
Адреса: вул. Жон Мироносиць, 13 (БК ГУ Національної поліції).
Початок - о 19:00
ЗВУК ЖИВИЙ!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Відкриття концертного сезону 2019/20 МАСО "Слобожанський" відбудеться 13 вересня 2019, 19:00, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+