Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Отелло (опера)

3 грудня 2020, 18:30, четвер
Відміна заходу
минула подія
Тривалість
02:25
До
5 років
Включно
Безкоштовно

Про подію

         «Отелло» – передостання опера Джузеппе Верді,   створена ним після 15-річної паузи в кар'єрі та  визнана чи не найбільш досконалою в доробку композитора.
         Дж. Верді  мав на меті написати твір, гідний свого літературного першоджерела – трагедії «Отелло» Вільяма Шекспіра, найвидатнішого драматурга всіх часів і народів. І це сталося.  Його музична трагедія «Отелло» вражає правдивістю і глибиною втілення людських характерів. Надзвичайною рельєфністю і драматичною силою визначені музичні портрети героїв, хорові епізоди, а оркестр передає емоційну атмосферу подій, виняткове багатство психологічних відтінків.
         Постановка нашого театру має декілька особливостей: по-перше, поряд із традиційними декораціями та костюмами використані сучасні, мультимедійні технології,   по-друге, опера виконується без скорочень. Це сприяє збереженню органічної структури, цілісному сприйняттю твору таким, яким його написав видатний композитор.
          …Дездемона,  молода дружина кіпрського полководця Отелло,  ладна  розділити із чоловіком усі складнощі воєнного стану. І, здається, не існує сили, здатної порушити кохання  прекрасної венеціанки та чорношкірого генерала. Натомість  Яго, прапороносець  Отелло, плете підступні мережива та досягає диявольської мети.
 
Дж. Верді «Отелло» (італ.мова)
Опера на 4 дії.
Лібрето А. Бойто за трагедією У. Шекспіра.
ПОСТАНОВНИКИ
Диригент
Головний диригент Схіd OPERA, лауреат міжнародних конкурсів
Дмитро Морозов
Режисер
Головний режисер Схіd OPERA, лауреат міжнародних конкурсів
Армен Калоян
Художник
Головний художник Схіd OPERA, заслужений художник України
Надія Швець
Головний хормейстер Схіd OPERA,
заслужений діяч мистецтв України Олексій Чернікін

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Отелло (опера) відбудеться 3 грудня 2020, 18:30, четвер в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+