У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Від Баха до Леграна. Музичні фарби різних епох

Продаж призупинено
минула подія
5+

Про подію

Від Баха до Леграна. Музичні фарби різних епох
 
За пультом органа — народна артистка України
Ірина Калиновська /Київ/
 
Програма:
      
Й. С. Бах. Прелюдія та фуга до мінор.
Й. С. Бах. 3 хоральні прелюдії: «Прийди до нас, Господи, з небес», «З глибини закликаю», «Ісус — моя радість».
Й. С. Бах. Фантазія та фуга соль мінор.
Й. Брамс. 2 хоральні прелюдії: «Прекрасна троянда розквітла», «Від щирого серця бажаю я спокою».
Д’Акоста. «Святковий марш».
Ш-М. Відор. 2 частини із симфонії №5 для органа соло: Allegro cantabile (II), Toccata (V).
В. Назаров. «Шербурзькі парасольки» (з «Сюїти-фантазії» на теми М. Леграна).
 
Про солістку
 
Ірина Калиновська — випускниця Національної музичної академії України імені П. Чайковського по класах фортепіано (професор А. Янкелевич) та органа (професор А. Котляревський). Ірина Калиновська працювала органісткою у Кам'янець-Подільському історичному музеї-заповіднику, Хмельницькій обласній філармонії, Київському театрі поезії. З 1983 року — солістка Будинку органної та камерної музики України. у 1982 році Ірина здобула звання лауреата Першого республіканського конкурсу органістів і отримала спеціальний приз за краще музичне виконання. У 1996 році Ірині Калиновській присвоєно звання заслуженої артистки України, а в 2009 році — народної артистки України. Ірина Калиновська вдосконалювала свою майстерність під керівництвом відомих музикантів В. Шетеліха (Німеччина), професора Ф. Клінди (Словаччина), Л. Дігріса (Литва). Учасниця численних міжнародних музичних фестивалів. Не обмежуючись сольними концертами, артистка часто виступає в ансамблях із вокалістами та інструменталістами, гастролює в Україні та за її межами (Італія, Німеччина, Польща, Словаччина, Чехія, країни Балтії, США, Фінляндія, Швейцарія, Великобританія). 
 
Артистка неабиякого виконавського темпераменту й високого професіоналізму, вільно орієнтується у багатогранній стилістиці органної музики різних епох. Її гру визначають яскрава артистичність, філігранна майстерність, глибоке проникнення у задум композитора. В її репертуарі монографічні програми: «Й. С. Бах», «С. Франк», «О. Мессіан». Подією у культурному житті країни став масштабний проект  Ірини Калиновської - цикл з 17 концертів  «Йоганн Себастьян Бах та його сімя». Велику увагу виконавиця приділяє творам українських композиторів. У її репертуарі твори Л. Дичко, В. Губи, В. Назарова, В. Польової, В. Зубицького, В. Рунчака, М. Шуха, Є. Льонка, С. Луньова та інших.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Від Баха до Леграна. Музичні фарби різних епох відбудеться 8 квітня 2022, 18:30, п’ятниця в Харківська філармонія. (Органна зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+