Інформація щодо обмеження масових заходів!

Осторожно, любовь!

15 лютого 2019, 18:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
04:00
Бронь На касу
72
години
18+

Про подію

ДО ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА від театру "Время Ч" і театру "Контур"
Яскрава, унікальна подія лютого, створена двома театрами - дві комедії в один вечір, в один квиток, про одне - кохання! Дивовижні емоції, незабутні враження і раптові відкриття гарантовані.
...
 
Оранжево-апельсинна комедія "Апельсинная любовь"
Театр "Время Ч" (20:00)
 
Найапельсинніший спектакль Харкова! Яскравий, динамічний, непередбачуваний – спектакль, що змушує пульс битися частіше!
Кажуть, любов зла... А якщо ми вам покажемо наскільки?
Епатажна, вибухова і динамічна комедія пронесе вас самими різними декораціями нашого життя і занурить в захоплюючу детективну історію з найнестандартнішими сюжетними поворотами!
Пристрасть, суперництво, інтриги і звичайно ж, її величність - Любов!
...
 
Комедія характерів "Виновата ли я... "
Експериментальний театр "Контур" (18:00)
 
Те, що сталося з героями, ніколи не могло вiдбутися в реальному житті. Ніде і ніколи! Справжніми можуть бути лише гроші, які грають у виставі не останню роль.
І все ж, що рухає жінкою в критичній ситуації - захисні механізми особистості або інстинкт самозбереження? Прихильність або почуття обов'язку? Любов або самовідданість?
А якщо ми маємо одного чоловіка і двох жінок, то отримуємо вже не любовний трикутник, а ситуаційну комедію характерів і несподівану розв'язку ...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Осторожно, любовь! відбудеться 15 лютого 2019, 18:00, п’ятниця в Палац студентів ХПІ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+