У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Осенний дивертисмент

29 листопада 2019, 19:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

«Осінній дивертисмент» Камерна музика. Що перше ви уявляєте при згадці цього словосполучення? Затишний прохолодний вечір за вікном і струнний квартет, при свічках грає неймовірно ліричну мелодію. Можливо світський раут або виставку мистецтва?

Дійсно камерна музика - це в першу чергу обмежене коло слухачів і невеликий склад ансамблю. У ХVI столітті камерної називали всю світську музику, яку виконували для невеликої аудиторії. Такі концерти мали ознака «обраності» та елітарності.

Запрошуємо вас поринути в атмосферу затишного вечора в теплій компанії оркестрантів молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський» на концерті камерної музики «Осінній дивертисмент».

Вас чекає незвичайний мікс і інструментів і композиторів. У програмі як класичні духові, так і струнні ансамблі; твори Й.С. Баха, В. А. Моцарта, А. Пьяцоли і О.Кабаченка.

У теплий осінній вечір, напередодні вихідних відвідайте камерний концерт кращих молодих музикантів Харкова. Пориньте в затишну і душевну атмосферу справжнього камерного вечора, на якому музика розповість вам про найсвітліші і добрі людські почуття.

Чекаємо вас 29 листопада в затишному залі Будинку Алчевських! Адреса: вул. Дружин Мироносиць, 13 (ДК ГУ Національної поліції).

Початок - о 19:00.

ЗВУК ЖИВИЙ!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Осенний дивертисмент відбудеться 29 листопада 2019, 19:00, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.