Операция Пластилин

15 березня 2019, 20:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Не встигнувши представити публіці платівку «Голодним і злим», колектив уже оголосив дату виходу наступної - лютий 2019 року, а також позначив місце її презентації в Харкові. Група представить свою нову роботу в клубі «ЖАРА».
 
Шанувальникам тамбовських музикантів відомо, що колектив принципово не дає однакових концертів в Харкові. Кожен виступ хлопців, крім нових пісень і всіх хітів - це складна продумана сценографія, рясно присмачена продуманим світлом, найпотужнішою підтримкою саппорта із залу і великою кількістю різних сюрпризів.
 
Що чекає нас на початку 2019 роки? Яким буде наступний альбом «ВП», чи продовжить він тему «Голодним і злим», здивують хлопці слухачів новими експериментами, а головне, яким буде його презентація, побачимо 15 марта! До зустрічі!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Операция Пластилин відбудеться 15 березня 2019, 20:00, п’ятниця в Клуб "Жара". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+