Open Kids

11 жовтня 2019, 19:00, п’ятниця
Харків, Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого
Перейти до вибору квитків
Відміна заходу
минула подія
До
2 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

 
Open Kids - це перші підлітки в Україні, які підкорили шоу-бізнес, чий творчий шлях почався з 8-ми років, сьогодні ж група є мега-популярною серед дітей, підлітків та їх батьків. Учасники та номінанти музичних премій в Україні: M1 Music Awards, Yuna. Володарі музичних нагород, таких як: «Тинеджейрский проект года» на премії «Реальная премия MusicBox», а в 2017 - «Главные герои», премія RU.TV, а два роки поспіль 2017 та 2018 - Nickelodeon Kids Choice Awards.
 
Їх концерти - це аншлаги, а пісні - мотивація для кожної дитини і підлітка. Їх називають найвпливовішою музичної поп-групою серед дітей і тінейджерів. Навесні 2017 року Open Kids стали першою музичною групою, яка отримала золоту кнопку від YouTube, а на сьогоднішній день на офіційному каналі групи 2 МЛН підписників.
На сьогоднішній день, Open Kids - єдина молода поп-група в Україні, яка створює якісний музичний продукт та є потужним тренд сетером серед дітей, та підлітків.

Спільна відео-робота Open Kids і Quest Pistols Show на пісню «Круче всех» зібрала більше 200 мільйонів переглядів, стала саунд-треком і гімном до популярного дитячого шоу на топ-каналі країни і була номінована в декількох категоріях музичних премій. А так же увійшла в топ-найбільше переглянутих робіт на YouTube в світі.