Oliver Huntemann

15 грудня 2018, 23:00, субота
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
48
годин
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

15 грудня - легендарний Oliver Huntemann в нічному клубі Radmir Main Place! Не пропусти!
 
Міфи рясніють на півночі, коли справа доходить до techno ground zero, і вони відмовляються йти. Oliver Huntemann - один з небагатьох дітей півночі, який як вічність, додає елемент довіри до міфології. Звичайно, він не живе в засніженому лісі або на краю полярних океанів. Сонце іноді світить і в Гамбурзі. Проте, існує тенденція до гіпотермічна зниження жорсткої ефективності роботи Хантманна. Зображення холодильних складів, пустельних важких рослин і блакитним плоті не зовсім недоречні. Осколки німецького техно мерехтіли в його музиці, пронизаної переконливою логікою, жахливим дарвінізмом.
 
У «Brighter than the sun» англійський критик КОДВА Ешун зображує місце народження Крафтверк, Дюссельдорф - як «Дельта Міссісіпі Техно». Треки Oliver Huntemann є лінійними, вільними від фантазії, чарівно прямими. Менше - більше, єдина розкіш - невелика бруд.
 
У той час як орди німецьких продюсерів і ді-джеїв встановили свої сатнави для Берліна, Oliver Huntemann вирішив відправитися додому.
 
Його центр всесвіту - це північ. Гамбург, якщо бути точним. Тут він створює свою музику, і саме звідси він відправляється в світ.
 
Білі коріння Олівера Хантманна можна простежити до раннього техно. Як і багато його колег, його маршрут до техно зробив екскурсію по електро та рейву.
 
У 2014 році Oliver Huntemann створив свій власний лейбл Senso Sounds і агентство Kontrast Artists.
 
Huntemann, продюсер і співавтор, зробив ремікси для таких відомих виконавців, як Chemical Brothers, Depeche Mode, Underworld.
 
З 2016 його резиденція в Уотергейті прекрасно запалює нічне життя Берліна, в той час як він продовжує грати в клубах і на фестивалях по всій планеті: від Warung в Бразилії і Rex Club в Парижі до фестивалю BPM в Мексиці, Strawberry Fields and Let Em Eat Cake в Австралії або Woogie Weekendв Каліфорнії.
 
У 2017 Oliver Huntemann випускає свій п'ятий альбом «Пропаганда». Шість довгих років пройшло з 4-го альбому Huntemann «Параноя», але не подумайте що це була перерва в його творчості, він був більш зайнятий, ніж коли-небудь.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Oliver Huntemann відбудеться 15 грудня 2018, 23:00, субота в Radmir Main Place. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+