Ольга Пулатова (екс-Flёur)

24 квітня 2019, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Що таке щастя? Як знайти свою любов? У чому сенс життя? Який секрет вічної молодості? Ми пішли від мавп, інопланетян або від двох людей, один з яких захоплювався іхтіологією і дуже любив яблука? Як закрити назад третє око? Рептилоїди чи Ольга Пулатова? На ці питання, як і на багато інших, ви не знайдете відповідей на її концерті.
 
Канатохідця, клоуни, і глотатели шпаг, люди зі вибухаючими головами, коні на гумових ногах, крокодили, стрибають в інший вимір і назад - всього цього ви не побачите на концерті Ольги Пулатової.
 
У нас немає ніяких відповідей і ніяких чудес, тільки шлях від відчаю до ейфорії і назад, з короткими перервами на зітхання, вступ і коду. Цілком звичайний сюрреалізм, складений з пісень різних років і періодів. Нічого нового про людей і світобудову, просто особливий погляд усередину і з боку одночасно.
 
Чарівний голос, який неможливо переплутати зі звуками молота по ковадлу і гуркотом грому. Маленька дивна жінка, унікальна і в той же час схожа на мільйони інших людей, розповідає їм про них самих, і співає для них пісні зі свого архіву.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Ольга Пулатова (екс-Flёur) відбудеться 24 квітня 2019, 19:00, середа в Клуб "Корова". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+