Halloween "Día de los Muertos"

27 жовтня 2018, 22:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Друзі, найкрутіший і ошатний Halloween для найкрасивішої публіки міста пройде в Moskvich Bar.
 
Традиційно, в останню суботу жовтня, стіни нашого бару затягнутися павутиною, а улюблені мешканці перетворяться в таємничих героїв. Цього року тематика - "Día de los Muertos", родом з Мексики.
 
Діа-де-лос-Муертос = День Мертвих.
 
Мертві - це члени громади, які продовжують жити в пам'яті, існують у формі духів і під час Діа-де-лос-Муертос тимчасово повертаються на Землю.
Чекаємо всіх героїв в гості.
 
За музику відповідають Eddy Garov, Vadim Ersten і Cauac - максимально танцювальне, класичне поєднання Moskvich Bar, а це значить - відмінний настрій забезпечено!
Кількість місць обмежена!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Halloween "Día de los Muertos" відбудеться 27 жовтня 2018, 22:00, субота в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+