У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Мюзикл "Оле-Лукойе"

9 січня 2020, 11:30, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Олє-Лукойє

Добрий казкар Олє-Лукойє більш за все у світі любить розповідати свої казки дітям. У нього є дві парасольки: одна з барвистими малюнками-снами для слухняних дітей, інша, без малюнків — для неслухняних. Не подобаєтся Олє-Лукойє розкривати другу парасольку, тому що сон без сновидінь не схожий на казку.

Час плине, діти стають дорослими, в них з’являються свої діти…  А Олє-Лукойє продовжує свою «казкову» справу. У його казках з’являються нові персонажі, нові історії, нові дива.

Нову казку Олє-Лукойє не тільки розповість сам, але й візьме активну участь у ній, адже коли головні герої твоєї казки потрапили в біду, їм не впоратися без допомоги.

Особливу чарівність виставі надають її актори, адже на сцену вийдуть зовсім малята!

Вистава була створена спеціально для дітей молодшого шкільного віку, коли казка ще має величезне значення у виховному процесі,  а успіх у гладачів цього віку показав потребу цієї вікової аудиторії дітей у казці!

На жаль, ритм життя не завжди дає можливість батькам приділити достатньо уваги казці в житті своїх дітей, і ми пропонуємо свою професійну допомогу, адже наші маленькі артисти поки ще найкращі казкарі!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Мюзикл "Оле-Лукойе" відбудеться 9 січня 2020, 11:30, четвер в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+