Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

OG buda

8 листопада 2020, 19:00, неділя
Всі квитки продані
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 12 КВІТНЯ 2020 19:00 НА 8 ЛИСТОПАДА 2020 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Билеты возврату не подлежат
«Братва рветься до влади»
 
«ОПГ СІТІ» - довгоочікуваний великий альбом від самого сміливого з молодих треп артистів.
 
OG Buda, з властивою йому хулігансько. харизмою, прямолінійністю і бандитським вайбом 90-их, занурює слухача в свій світ і дає відчути атмосферу вічної боротьби, братерства і криміналу.
 
Альбом в кращих традиціях артиста наповнений епічними метафорами і афоризмами, які неможливо забути, почувши хоч раз.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

OG buda відбудеться 8 листопада 2020, 19:00, неділя в Клуб "Корова". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+