У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

OBLADAET

6 серпня 2021, 19:00, п’ятниця
Всі квитки продані
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 24 КВІТНЯ 2020 20:00 НА 6 СЕРПНЯ 2021 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Квитки поверненню не підлягають
OBLADAET ACROSS THE BLOCKS EUROPE TOUR 2021
 
Крім масштабного туру в межах РФ і Казахстану артист охопить 8 міст і 6 країн Євросоюзу в своєму європейському турі, старт якого буде покладено в квітні. Столиці країн Прибалтики, Польщі, Чехії, Білорусі та багато міст України зможуть відвідати виступ одного з головних артистів російської музичної індустрії вже зовсім скоро.

«Meet & Greet»
Даний квиток продається виключно, як ДОПОВНЕННЯ до основного квитку.
У вартість входить фото з артистом і автограф.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

OBLADAET відбудеться 6 серпня 2021, 19:00, п’ятниця в Victory Concert Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.