Вистава "Обіцянка на світанку"

Перейти до вибору квитків
Відміна заходу
минула подія
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

На численні прохання глядачів!

Геніальна п'єса Ромена Гарі «Обіцянка на світанку» пройшла випробування численними успішними постановками в багатьох театрах світу, на українській сцені вона представлена чудовим дуетом: заслуженою артисткою України Надією Кондратовською і народним артистом України Олексієм Богдановичем. Вистава присвячується всім любителям класичного театру. Наповнене трагічними нотками і неймовірною ніжністю автобіографічний твір відкриє перед глядачами таємниці відносин літератора з його матір'ю. Досить купити квиток в театр, щоб дізнатися всі сімейні секрети!

Ромен Гарі: розповідь від першої особи

Шанувальники творчої особистості завжди особливо цікавляться автобіографічними творами - ось де справжнє джерело інтимних секретів! Хто як не автор може поділитися такими подробицями, які навряд коли-небудь зможуть розкопати найбільш допитливі біографи і історики? Саме відчуті спогади про стосунки з матір'ю і є причиною такої феноменальної популярності «Обіцянки на світанку» - роману, написаного Роменом Гарі в 1960 році. Літературний твір скоро відзначить 60-й ювілей, але актуального і понині.

Чоловік роман в жіночій інтерпретації

Як відомо, досконально точного прочитання на театральній сцені удостоюються лише п'єси, та й ті часто переживають режисерські метаморфози. Самостійні літературні твори зазвичай знаходять втілення «за мотивами», але ж так ще цікавіше: читач пересідає в крісло глядача і шукає відмінності вистави від текстового оригiналу!

Схожа історія і в «Обіцянки на світанку» в Харкові: авторами постановки стали дві навчені життям жінки-режисери Неда Неждана і Ірина Зільберман. Чисто чоловічий роман засяяв новими драматичними відтінками! Безумовно, прекрасні актори, які виконують ролі самого Гарі і його матері, вклали частинки своєї душі в спектакль. Народний артист України Олексій Богданович і заслужена артистка України Надія Кондратовська складають на сцені гармонійний дует жінки, повністю віддала себе любові до дитини, і її сина. Ромена Гарі вдалося виправдати надії матері: він реалізувався як літератор, а ще як кінорежисер і дипломат ... А принесло йому щастя виконання маминих бажань? Відповідь глядачі отримають 30 жовтня 2018 року в 19:00 на сцені театру ім.Т.Г.Шевченка в фіналі спектаклю.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Обіцянка на світанку" відбудеться 30 жовтня 2018, 19:00, вівторок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+