У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр "Ланжеронъ". Прем'єра! "Про капітана Копєйкіна"

27 березня 2021, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

ПРЕМ'ЄРА!
"Про капітана Копєйкіна"
 
Н.В. Гоголь
 
Повсякденність, дріб'язковість і вульгарність, буденне лицемірство людини, без значних цілей і серйозних почуттів. Житейське болото наповнюється сміхом, особи мешканців виявляються сміховинними пиками. Пороки людські, наша готовність до
якогось звичного ідіотизму доводяться до абсурду, перетворюючись в знаки страшно смішний життя.
 
-Як ні дурні слова дурня, а іноді бувають вони достатні, щоб збентежити розумного.
-Чим істини вище, тим потрібно бути обережніше з ними: інакше вони раптом звернуться в загальні місця, а загальним місцях вже не вірять.
                           Н. В. Гоголь
 
Миколо Васильовичу! Мудрий Миколо Васильовичу! Як же нам всім сьогодні не вистачає Вашого лукавого погляду і мудрого слова!
 
Саме тому Великий Гоголь повертається на харківські підмостки в спектаклі Театру одеського розливу "Ланжерон'" "Про Капітана Копєйкіна", в постановці Галини Панібратець, і у виконанні засл.арт. України Віталія Бондарева.
 
Приходьте, адже, театр, як стверджував Микола Васильович Гоголь: "це така кафедра, з якої можна багато сказати світу добра"!
 
І ми маємо, що вам сказати!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Ланжеронъ". Прем'єра! "Про капітана Копєйкіна" відбудеться 27 березня 2021, 19:00, субота в Центр культури і мистецтв. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.