Вистава «Про що мовчать жінки».

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Перед головним весняним святом глядачів Харкова чекає яскрава подія - київський спектакль «Про що мовчать жінки».

Це класична англійська історія в детективному жанрі. Подання проходить з появою:

- заслуженої артистки України, учасниці «Нового драмтеатру на Печерську» Катерини Кістень;

- актора Національного театру імені Л. Українки Олега Савкіна;

- кіноартісткі Анни Кузиною;

- артистки столичного театру «Золоті ворота» Лілії Цвеліковой;

- артистки театру «Браво» Ольги Собко;

- артистки «Молодого театру» Анастасії Блажчук.

Як зрозуміти, про які речі дійсно розмірковує слабка стать? Якщо ви вирішили розібратися в її думках - дивіться на неї, але не прислухайтеся до слів. Жіноча стать зазвичай набагато більш говіркий, ніж чоловічий. Але про що жінки вважають за краще мовчати навіть у крайніх ситуаціях? У будь-якій дівчині присутня частка загадковості, а 5 дівчат, що живуть в одному будинку - справжня велика таємниця, за якою ховається вбивство. Але хто з них злочинець або, вірніше, злочинниця?

Оригінальна розгляд належить провести молодому детективу - працівникові поліцейської контори. Чоловіка чекає досить важка місія. Щоб дістатися до правди, потрібно не тільки грамотно зіставити докази з показаннями, а й залишитися в здоровому глузді після логічних умовиводів наших мешканок особняка.

Професіоналізм акторського складу, невимушені гумористичні елементи і захоплюючий сюжет, який триває 120 хвилин - все це в чисто британському детективі з обстановкою, близькою до цього розслідування. Що ж, проблема жіночого мовчання зовсім скоро буде розкрита глядачеві!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава «Про що мовчать жінки». відбудеться 5 березня 2019, 19:00, вівторок в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+