Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Ну, СдрАстє..". ПРЕМ'ЄРА

Відміна заходу
минула подія
Тривалість
02:20
До
3 років
Включно
Безкоштовно
На руках
Російською мовою

Про подію

Це комедійна історія у виконанні блискучого акторського складу стане відмінним подарунком для всіх справжніх любителів театру. Зоряний акторський склад: Ольга Сумська, Сніжана Єгорова, Георгій Хостікоєв, Віталій Борисюк, Андрій Джеджула, Марина Ягодкіна, Олег Примогенов.

Головні герої блискуче справляються з усіма перепиттями хвацько закрученого сюжету. Чудова музика, іскрометні жарти і маса безглуздих комічних ситуацій, в які потрапляють герої, - все це не залишить байдужим глядача і запам'ятається надовго!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Ну, СдрАстє..". ПРЕМ'ЄРА відбудеться 26 травня 2020, 19:00, вівторок в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.