У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Моновистава "Ну, нарешті!"

28 травня 2023, 18:00, неділя
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Чи легко порахувати від 1 до 1000?
До тисячі? Скоріше за все, дуже непросто...
 
Сергій Москаленко або Black Jack, як би хто не називав цього чоловіка, але кожен знає що він один з найталановитіших акторів Харкова.
І саме його Ви побачите на сцені у головній ролі. Але нехай вас не лякає слово "моновистава", Сергій звісно на сцені один, а ось образів та перевтілень "...від 1 до 1000...".
Буде з чого посміхнутися, буде навіть над чим посміятися, а найголовніше буде над чим замислитися, бо ця вистава про кожного з нас.
 
Тисяча емоцій... Тисяча облич?
І майже 10 000 слів...
 
В моновиставі за п'єсою Петера Туріні "Ну, нарешті!"  

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Моновистава "Ну, нарешті!" відбудеться 28 травня 2023, 18:00, неділя в FAT GOOSE PUB. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.