У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

"Новорічні космічні пригоди Сніжинки". Повнокупольне відео-шоу

30 січня 2022, 11:00, неділя
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

«Новорічні космічні пригоди Сніжинки»
 
Новорічна казка забирає нас у космос. На нас чекають зустрічі з планетами та кометами, астероїдами та палаючим Сонцем. Ми милуватимемося прекрасними сузір'ями. Глядачі побачать космічне повнокупольне шоу новорічної тематики, в якому Сніжинка літає у загадкових світах Всесвіту, милується незвичайними планетами, знайомиться із сузір'ями та яскравими зірками. Динамічне відео по всьому куполу Зіркового залу!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

"Новорічні космічні пригоди Сніжинки". Повнокупольне відео-шоу відбудеться 30 січня 2022, 11:00, неділя в Планетарій. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+