"Новорічні космічні пригоди сніжинки". До Дня Святого Миколая

20 грудня 2020, 13:30, неділя
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

До дня Святого Миколая «Зимові історії»
 
У першій частині програми глядачі знайомляться з історією Дня Святого Миколая.
 
Чому з середини грудня люди чекають зустрічі з чарівниками, серед яких і Святий Миколай? Чому зелені гілки рослин, вогники на ялинці, подарунки і привітання стали доброю традицією зимових забав?
 
Ми познайомимо Вас з цікавими традиціями зустрічі Нового року.
 
У другій частині програми глядачі подивляться космічне повнокупольне шоу новорічної тематики, в якому Сніжинка літає в загадковими світах Всесвіту, милується незвичайними планетами, знайомиться з сузір'ями і яскравими зірками.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

"Новорічні космічні пригоди сніжинки". До Дня Святого Миколая відбудеться 20 грудня 2020, 13:30, неділя в Планетарій. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+