У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

"Новорічні космічні пригоди Баби-Яги". Повнокупольне відео-шоу

22 лютого 2020, 12:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Чарівні новорічні пригоди невдалої Баби-яги в космосі. Героїню чекає зустріч з персонажами сузір'їв зимового неба, кометами і планетами ... Чи вдасться Бабі-Язі знайти свою планету і зустріти Новий рік?
Під час подорожі перед героїнею казки постають далекі фантастичні туманності, перлинні зоряні скупчення, химерні галактики. Сузір'я зимового неба і планети чарівно перетворюються в героїв міфів і легенд, які намагаються допомогти Бабі-Язі знайти правильний шлях і повернутися на Землю, до своєї хатинки.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

"Новорічні космічні пригоди Баби-Яги". Повнокупольне відео-шоу відбудеться 22 лютого 2020, 12:00, субота в Планетарій. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+