"Новорічні космічні пригоди". Повнокупольне відео-шоу

7 січня 2021, 14:00, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

«Новорічні космічні пригоди»
 
У другій частині програми Дід Мороз і Снігуронька віртуально вітають глядачів з Новим роком  на екрані Зоряної зали.
 
Героєм історії стала новорічна іграшка Астра, яку взяли на орбіту Землі для прикраси міжнародної космічної станції. Іграшка полетіла так далеко, що змогла побачити планети Сонячної системи, далекі космічні світи. Вона кружляла в танці з зірками, милувалася красою галактик. Чорна діра виявилася зовсім не злий і допомогла Астрі повернутися до Землі. Але пригоди тривали, і Іграшка побувала серед квітів і метеликів і навіть в підводному царстві! Вона була щаслива повернутися до хлопців на новорічну ялинку, побачити Діда Мороза і Снігуроньку.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

"Новорічні космічні пригоди". Повнокупольне відео-шоу відбудеться 7 січня 2021, 14:00, четвер в Планетарій. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+