У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Дитячий музичний спектакль "Новорічний тарарам, або пошуки втраченої мелодії"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

НОВИЙ РІК 2019, ПРЕМ'ЄРА!
 
Вас чекають:
захоплюючі пригоди,
чарівні мелодії,
інтерактивні ігри,
таємничі події,
музичні фокуси,
Дід Мороз,
Фея Гармонія!
 
Вперше в Україні УНІКАЛЬНІ СПЕЦЕФЕКТИ від організаторів кращих аншлагових програм, які гастролюють в Європі. А ще ви почуєте новий орган німецької фірми «Alexander Schuke»!
Тільки живий вокал, професійні співаки, актори та аніматори, нові костюми і декорації.
Сценарій і музика написані спеціально на замовлення Харківської філармонії та будуть показані вперше!
 
зміст
Десь у Всесвіті існує планета Музика. На ній народжуються всі мелодії світу. Одного разу Хаос руйнує ідеальну мелодію, створену композитором, і гармонія порушується. Тепер, коли ідеальної мелодії не існує, новий рік не прийде вчасно!
Чи зможуть жителі планети Музика - Квасолька, Скрипковий Ключ і Музичний Лад відшукати цю мелодію і відновити порядок? Як можна протистояти Хаосу за допомогою дитячих пісень і різноманітних ритмів? І нарешті, яка вона - ця ідеальна новорічна мелодія?
 
Приходьте на музичний спектакль "Новорічний тарарам або пошуки втраченої мелодії» і дізнаєтеся!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Дитячий музичний спектакль "Новорічний тарарам, або пошуки втраченої мелодії" відбудеться 9 січня 2019, 13:00, середа в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+