Дитячий музичний спектакль "Новорічний тарарам, або пошуки втраченої мелодії"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

НОВИЙ РІК 2019, ПРЕМ'ЄРА!
 
Вас чекають:
захоплюючі пригоди,
чарівні мелодії,
інтерактивні ігри,
таємничі події,
музичні фокуси,
Дід Мороз,
Фея Гармонія!
 
Вперше в Україні УНІКАЛЬНІ СПЕЦЕФЕКТИ від організаторів кращих аншлагових програм, які гастролюють в Європі. А ще ви почуєте новий орган німецької фірми «Alexander Schuke»!
Тільки живий вокал, професійні співаки, актори та аніматори, нові костюми і декорації.
Сценарій і музика написані спеціально на замовлення Харківської філармонії та будуть показані вперше!
 
зміст
Десь у Всесвіті існує планета Музика. На ній народжуються всі мелодії світу. Одного разу Хаос руйнує ідеальну мелодію, створену композитором, і гармонія порушується. Тепер, коли ідеальної мелодії не існує, новий рік не прийде вчасно!
Чи зможуть жителі планети Музика - Квасолька, Скрипковий Ключ і Музичний Лад відшукати цю мелодію і відновити порядок? Як можна протистояти Хаосу за допомогою дитячих пісень і різноманітних ритмів? І нарешті, яка вона - ця ідеальна новорічна мелодія?
 
Приходьте на музичний спектакль "Новорічний тарарам або пошуки втраченої мелодії» і дізнаєтеся!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Дитячий музичний спектакль "Новорічний тарарам, або пошуки втраченої мелодії" відбудеться 9 січня 2019, 13:00, середа в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+