У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Новорічне диво

Відміна заходу
минула подія

Про подію

Категорії квитків:
 
1 дитина + 1 дорослий - 350 грн
1 дитина + 2 дорослих - 400 грн
1 квиток - 1 дитина
 
Думаєте, куди сходити в свята з дитиною старшого віку, а навколо тільки заходи для малюків?!
Унікальне і неординарне новорічне шоу для дітей 8-12 років з використанням великого інтерактивного екрану!
Саме інноваційне розважальний захід в Харкові, в якому вся програма проходить з великим екраном на підлозі, по якому можна ходити, торкатися, брати участь в різних іграх і завданнях.
Ваша дитина буде в захваті - це крутіше планшета або гри на смартфоні!
 
Кращі ведучі та аніматори з професійного театру Палацу студентів НПУ ім. Ярослава Мудрого забезпечать захоплююче час і незабутні емоції!
 
Ми виконуємо всі (і трохи більше) карантинні обмеження: в заході бере участь всього 20 дітей, батьки в масках тримають дистанцію, використовуються безконтактні САНІТАЙЗЕР, площа приміщень дозволяє одночасне перебування дітей з батьками, чергові і театралізовані персонажі весь час стежать за виконанням всіх вимог.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Новорічне диво відбудеться 5 січня 2021, 17:00, вівторок в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+