У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Нове Відродження Die Neue Renaissance

27 лютого 2020, 20:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Нове Відродження*
*Die Neue Renaissance
 
Хто ми є, люди сьогодення? І який шлях веде нас до людей майбутнього? Чого ми хочемо досягти і чи перестанемо ми колись бажати вдосконалювати себе та світ? Все більша присутність таких технологій, як штучний інтелект (AI), розширена та віртуальна реальність (AR та VR), вже починає змінювати наше сприйняття світу, що ставить перед нами як біологічний вид складне завдання. Ми повинні переосмислити позицію людей як ідентичність, як частину суспільства, у спілкуванні та взаємодії з навколишнім середовищем.
У Die Neue Renaissance (“Новому Відродженні”) команда міжнародних митців веде нас до аудіовізуальної подорожі у світ трансгуманізму. Драматургія вистави, створеної за допомогою електроакустичної музики та відео-мистецтва, відображає різні альтернативи можливого розвитку людини та пов'язані з цим наслідки нашого майбутнього.
Як ми будемо виглядати в майбутньому? У що ми віримо? Як ми будемо жити і любити? Чи буде щось на зразок біологічної надлюдини з величезними фізичними можливостями, чи нас замінять роботи? Зрештою, хто може прийняти рішення про наше майбутнє і хто за це відповідає? Музично-візуальний перформанс від Mixed Sound Personnel (Німеччина) та VJ Yarkus (Україна) ставить під сумнів роль майбутньої людини як нового Бога та запрошує до креативного діалогу.
 
Режисер: Марія Пяткова
Перформанс: Mixed Sound Personnel (голос, е-ударні та електроніка)
Відео-арт: VJ Yarkus
Електроніка: Алла Загайкевич
 
Музика: 
Крістоф Огієрман. MultiEtude для двох перформерів та електроніки
Максим Шалигін. Maze of Pleasures для голосу, е-ударних та електроніки
Алехандро Віняо. Hildegard's Dream для голосу та електроніки
Алла Загайкевич. Voice/Way для електроніки
 
Ідея та мистецький керівник: Mixed Sound Personnel

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Нове Відродження Die Neue Renaissance відбудеться 27 лютого 2020, 20:00, четвер в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.