Інформація щодо обмеження масових заходів!

Театр "Новая сцена". Савва, Ленечка и Танюша

24 травня 2017, 19:00, середа
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Отмена спектакля

«САВВА, ЛЕНЕЧКА И ТАНЮША"». ПРЕМЬЕРА!!!


Невероятная история с подглядываниями, брачными играми, раздеваниями, полётами и свадьбой. День рождения. В квартире только Мужчина и Женщина. И всё возможно... Ещё чуть­чуть и случится... Но тут появляется Третий и далее сюжет предсказать уже невозможно...

Актеры: Наталья Богуславская, Тимур Громыко, Евгений Сафонов.

Продолжительность спектакля 1 часа 45 минут.( с антрактом).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Новая сцена". Савва, Ленечка и Танюша відбудеться 24 травня 2017, 19:00, середа в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+