Nova Sinfonietta ArtConnect

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Опис

Унікальний спільний концерт двох оркестрів - Камерного оркестру «Віртуози Львова» Львівської Філармонії та Камерного оркестру «Nova Sinfonietta». Після окремих репетицій усвоїх містах музиканти зберуться разом на сцені нового філармонічного залу України уХаркові для того, щоб об'єднати творчі сили двох міст, краще пізнати один одного і поділитися виконавською майстерністю з харківськоюпублікою.

Романтична програма концерту сповнена позитиву та оптимізму: популярна Увертюра з оперети «Летюча миша» Йоганна Штрауса з швидко змінюванимитемами героїв дотепного і веселого сюжету оперети, одне з найсвітліших творів оркестрового репертуару «Серенада для струнних» Антоніна Дворжака таіскристий віртуозністю Концерт для скрипки і фортепіано з оркестром чотирнадцятирічного (!!!) автора Весільного маршу.

Nova Sinfonietta ArtConnect - серія концертів харківського камерного оркестру Nova Sinfonietta, урамках якої музиканти оркестру виступають спільно з іншими музичними колективами України. Музиканти спочатку проводять репетиції в своїх містах, а потім збираються уХаркові для спільного концерту. Метою проекту є налагодження і підтримка культурних зв'язків між містами України, а також творчий обмін між музичними колективами. Перший концерт циклу пройшов у жовтні 2018 року, де Камерний оркестр Nova Sinfonietta виступив спільно з Національним ансамблем «Київські Солісти». У другому концерті серії в грудні 2018 року оркестр Nova Sinfonietta виступив разом з Камерним оркестром Одеської Філармонії.

Марко Комонько - соліст Львівської Філармонії, а в минулому помічник концертмейстера Сеульського філармонічного оркестру (входить до вісімки кращих оркестрів світу), є випускником Лондонського Королівського музичного коледжу і Кельнської Вищої школи музики. Виступав з концертами в Південній Америці, Кореї та Японії, а також більшості європейських країн. Є постійним учасником найбільших українських музичних проектів та фестивалів.

 Станіслав Христенко - піаніст і диригент, лауреат понад тридцятиМіжнародних конкурсів піаністів, артист Steinway, випускник Московської (фортепіано) та Варшавської(диригування) консерваторій, а також Клівлендського інституту музики (США). Виступав з концертами удвадцяти країнах на чотирьох континентах. Є артистом-резидентом Вашингтонської консерваторії 2018-2019 роки, артистичним директором KharkivMusicFest і художнім керівником Камерного оркестру Nova Sinfonietta.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Nova Sinfonietta ArtConnect відбудеться 21 лютого, 18:30, четвер в Харківська філармонія (Римарська). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+