У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Номер тринадцатый

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Р. Куни
Комедия в 2-х действиях
Постановка народного артиста Украины А. БАРСЕГЯНА
Режиссер заслуженный работник культуры Украины А. ВЕЦНЕР
 
Пьеса современного английского драматурга Рэя Куни - это динамичная смена комических ситуаций, неожиданных решений которые все более запутывают клубок взаимоотношений, случайности и внезапные сюжетные повороты, масса тонкого юмора. Помощник премьер-министра Англии, очаровательная секретарша, ревнивый муж, изобретательный секретарь, а главное - тело неизвестного со сломанной шеей, которое необходимо скрыть. Решение этой проблемы герои и будут искать в духе блестящей комедии положений.
 
Продолжительность спектакля 2 часа 30 минут.
 
Если на сайте закончились билеты - обратитесь в кассу театра.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Номер тринадцатый відбудеться 13 січня 2017, 19:00, п’ятниця в Харківський академічний драматичний театр (велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+