Nicko Izzo (Argentina)

18 серпня 2017, 22:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

18 августа у нас выступит гость из далекой Аргентины !!

Итак, если вы захотите отправиться в Путишествие в Южную Америку и захотите погрузиться в местный Тек-Хаус, вы гарантировано услышите Имя Nicko Izzo.

Вечеринки на палубах Яхт с Izzo не оставляют равнодушным никого из присутсвующих. Он является ярким образцом художника, который обладает способностью совмещать различные стили и гармонично соединяет сердца.
 

Наше герой является резиlднтом одного из самых модных баров Барселоны - La Terrraza. Он очень часто играет с такими именами как Cattaneo, Carl Cox, John Digweed.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Nicko Izzo (Argentina) відбудеться 18 серпня 2017, 22:00, п’ятниця в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+