Вистава "Незрівнянна"

1 жовтня 2018, 19:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

До МІЖНАРОДНОГО дня музики!

Вперше на сцені Харківської опери виступлять Славетний Національний театр ім. Івана Франка !!!!

Францівці відкрівають свой 99 сезон самє у Харкові хітом - найгучнішою та найвідвідуємою Вистава театру - "Незрівнянна". І це не диво, бо на сцені незрівнянні - народні артисти України - Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв, разом з ними на сцену війдуть Ірина Дворянин, В 'ячеслав Хостікоєв, Анастасія Чумаченко та весь оркестр театру Франка. Феєрічна, легка та дуже смішна музична комедія НЕ залиша байдужим ні одного глядача. Вішукані костюми, Кумедні оперні партии, справжні мюзіклі та СКЛАДНІ номери з задіянням каскадерів - все це принесло віставі шалений успіх у Києві. Варто Зазначити, что колектив театру на ціх гастролях складається з 62 осіб !!!

П'єса сучасного англійського драматурга Пітера Квілтера «Незрівнянна» (2005) як и більшість творів автора присвячено мистецтву, спроможному творити дива, фантастично впліваті на людей, зачаровуваті, захоплюваті, відкріваючі в кожному талант добра, світла, щіросердності, краси.

Чи не Випадкове ж за Перші п'ять років п'єсу Було переведено 15 мовами, ее постановку Здійснено у 22 странах світу.

У центрі оповіді - реальна історія неордінарної особистості кінця ХІХ - початку ХХ століття Флоренс Фостер Дженкінс (1868-1944 рр). "Американська піаністка та співачка (сопрано) - одна з найперш представніць« аутсайдерської музики », что стала відомою Завдяк повній відсутності Музична слуху, почуття ритму та вокального таланту. Чи не Дивлячись на це, вона вважать себе неперевершений вокалісткою ..." (материал Із Вікіпедії) .

Взявши за основу п'єсу Пітера Квілтера «Незрівнянна», Анатолій Хостікоєв як режисер и актор та Наталія Сумська як актриса вібудовують ідеальний світ, в якому НЕ існує зла, заздрощів, горя, всех тих бід, Які супроводжують людину в течение життя. Тут царює музика, краса фантастичного світу театру і неймовірне, Ідеальне єднання людського душ.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Незрівнянна" відбудеться 1 жовтня 2018, 19:00, понеділок в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+