У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Новий театр ®. «Нетутешній вечір Марини Цвєтаєвої»

25 листопада 2020, 19:00, середа
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 20 ТРАВНЯ 2020 19:00 НА 25 ЛИСТОПАДА 2020 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Поетична вистава про життя і творчість Марини Цвєтаєвої. Вистава та її атмосфера сподобаються всім шанувальникам поезії і прихильникам спадщини Срібного віку. У виставі прозвучать вірші, спогади, листи і проза Марини Цвєтаєвої – романтичної натури, геніальної поетеси і, нарешті, просто жінки, яка потребувала любові, а головне – розуміння. Одноактна вистава стане чудовим продовженням знайомства з безмежною, яскравою творчістю і захоплюючим життям поетеси.
 
У ролях: Валентина Лушнікова, Єлизавета Орел, Вероніка Бондар.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Новий театр ®. «Нетутешній вечір Марини Цвєтаєвої» відбудеться 25 листопада 2020, 19:00, середа в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+