У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

New Year's rap fest 2020

Продаж призупинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Open door 17:00

Вперше в Харкові наймасштабніший фест реперів нової школи. New year's rap fest 2020.
 
Ми зібрали кращих виконавців в реп-індустрії нового покоління.  
 
Yanix.  LIL KRYSTALLL. Платина. OG Buda. LIL MORTY.
 
Yanix. Ім'я цього виконавця напевно знають багато. Yanix прийшов у вітчизняний шоу-бізнес з новаторською ідеєю, просувати американський реп російською мовою. Всі знають його як соліста з агресивним репертуаром, і провозлашенного короля російського репу. Амбітний репер Yanix представить свою оригінальну програму. 
Платина - свіжий звук сучасної реп-сцени.  
 
LIL KRYSTALLL-нове ім'я у вітчизняній реп-індустрії. Сучасне мінімалістичне звучання надає справжній шарм і родзинку, за які його і полюбили фанати. Вже довгий час LIL KRYSTALLL проживає в Лондоні, що і справило значний вплив на творче бачення артиста. 
 
OG Buda (Оджі Буда) – реп-виконавець. Творче ім'я, за деякими припущеннями, Григорій взяв на честь столиці Угорщини, в якій хлопець прожив значну частину своєї юності.  
 
LIL MORTY - йому не потрібно комусь щось доводити, кожен його виступ говорить сама за себе. Нестримна енергія і дух вічної молодості - LIL MORTY  

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

New Year's rap fest 2020 відбудеться 18 січня 2020, 18:00, субота в Арт-завод "Механіка. Інша Земля". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.