Німе кіно з тапером - «Огни большого города»

7 березня, 20:00, четвер
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:00
Бронь На касу
24
години
6+

Опис

У Харкові покажуть РОМАНТИЧНЕ німе кіно в супроводі тапера.
У четвер 7 БЕРЕЗНЯ в PINTAGONe вас чекає сеанс німого кіно, яке знайде звучання і об'єм завдяки таланту чудового музиканта акордеоніста - Олександра Мовчана.
Фільм "Вогні великого міста". Сюжет простий і зворушливий. Головний герой (Чарлі Чаплін) - маленький Бродяга. На вулиці він зустрічає сліпу дівчину, що торгує квітами. Відбувається плутанина: вона приймає його помилково за багатого герцога. Тим часом головний герой дізнається, що операція здатна повернути дівчині зір. І ось маленький і сміливий Бродяга вирушає на пошуки грошей. Туди, де виблискує вогнями великого міста.
ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА "німе кіно. ЖИВА МУЗИКА.» - ВОГНІ ВЕЛИКОГО МІСТА "?
1. Насолодитися акторською майстерністю Чарлі Чапліна на великому екрані.
2. Подивитися класику кінематографа під акомпанемент тапера.
3. Відчути романтику минулого.
4. Романтика)), передсвятковий вечір.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Німе кіно з тапером - «Огни большого города» відбудеться 7 березня, 20:00, четвер в PINTAGON. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+