Німе Кіно "Цирк" в супроводі піаніста

15 жовтня 2019, 19:00, вівторок
Ціна: від 150 грн
Тривалість
01:12
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Німе кіно - машина часу, доступна кожному. Прийшовши на сеанс, Ви опинитеся на початку ХХ століття і поринете в атмосферу зародження кіно-салонів.
До появи звукового кіно німі фільми були єдиним різновидом кінофільмів.
 
В якості звукового супроводу німих кінокартин використовувалася жива музика у виконанні тапера або спеціально запрошених оркестрів.
 
Цирк-один з найкращих фільмів Чарлі Чапліна.
Маленький Бродяга волею долі виявляється в пересувному цирку, яким командує жорстокий директор. Захоплюючі трюки під куполом цирку і зустріч з розлюченими мавпами - дрібниці, адже серце нашого героя горить вогнем любові до чарівної Мирне - доньки злого директора. І, здається, нічого не заважає щастю, але не тут-то було.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Німе Кіно "Цирк" в супроводі піаніста відбудеться 15 жовтня 2019, 19:00, вівторок в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+