Інформація щодо обмеження масових заходів!

Сольний стендап Наталії Гаріпової "Я ж мати"

28 квітня 2020, 19:00, вівторок
Відміна заходу

Повернення квитків в касах здійснюється протягом 5 днів з дня відкриття кас

Ознайомитися з умовами повернення

минула подія
18+

Про подію

Сольний стендап Наталії Гаріпової "Я ж мати" в Харкові!
 
Чекаємо вас 28 квітня в 19:00 в культовому кінотеатрі Боммер!
 
Стендап Наталії Гаріпової - це завжди визов. Вона відверто жартує на теми, які прийнято замовчувати в суспільстві. Про секс, про роль жінки в суспільстві і про те, куди ми разом з цим суспільством йдемо.
Програма «Я ж мати» - це стендап, в якому градус напруження тим не змінюється, змінюється лише те, що основна тема для жартів - це її вагітність. Адже, як виявилося, вагітна в своєму житті стикається з правдою про вагітність, тільки вже під час самої вагітності.
 
Чому варто піти:
Ця програма більше ніколи не буде повторюватися.
 
Наталя найвідоміший і найбільш гастролючий комік в країні. На її рахунку вже 2 написаних концертних програми «День незалежності» і «Вам буде за себе соромно», з якими вона відвідала Білорусь, Литву, Латвію, Ізраїль, Чехію і всю Україну.
Учасниця таких проектів, як Відкритий мікрофон (ТНТ), камеді Баттл (ТНТ) і Гуднайт клаб (1 + 1). Її виступи можна подивитися у випуску «Жіночий квартал» або на її каналі на YouTube.
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Сольний стендап Наталії Гаріпової "Я ж мати" відбудеться 28 квітня 2020, 19:00, вівторок в Кінотеатр "Боммер". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+