Інформація щодо обмеження масових заходів!

НАТАЛКА-ПОЛТАВКА

22 травня 2018, 18:30, вівторок
Продаж призупинено
минула подія
До
5 років
Включно
Безкоштовно

Про подію

«Наталка-Полтавка» Н.Лысенко по пьесе И.Котляревского. 

Классическая история о любви и верности, с которой начинался украинский театр в начале ХІХ века. Ее изучает теперь каждый украинский школьник, но далеко не каждый слышал народные мелодии в обработке Н.Лысенко и чарующие голоса лауреатов международных конкурсов и заслуженных артистов Украины в ролях главных героев: Наталки, Петра, Возного, Выборного и Миколы.

Музыка и действие оперы раскрывают лучшие черты украинского характера – благородство, моральную чистоту, духовную силу и мужество. Котляровский и Лысенко показывают моральное преимущество простых людей над представителями власти – сельскими богачами. Мысли и чувства главных героев – Наталки и Петра, раскрываются благодаря песне, на фоне которой разворачиваются события.

За годы сценической жизни в опере «Наталка Полтавка» в разное время выступали такие мастера сцены как: М.Щепкин, М.Кропивницкий, П.Саксаганский, М.Заньковецкая, М. Литвиненко-Вольгемут, З.Гайдай и другие.

Продолжительность: 2 часа 30 минут

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

НАТАЛКА-ПОЛТАВКА відбудеться 22 травня 2018, 18:30, вівторок в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+