У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Гумористичний Проект «НАКАЗАНИЕ»

26 березня 2020, 19:00, четвер
Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Гумористичний проект «НАКАЗАНИЕ» - це розважально-змагальне шоу з повноцінним залученням глядача. У цьому проекті кожен глядач має абсолютне кермо влади.
 
Два, заздалегідь сформованих, гумористичних колектива з'ясують, хто ж все таки з них буде оригінальніше і смішніше в різних жанрах гумору (текстовий, музичний, імпровізаційний і т.д.). У кожному з етапів виключно глядач вирішує, яка з команд була краще. Команда, що програла обов'язково виконує шалене і смішнюче покарання від глядачів! Ми впевнені - твоя фантазія у цьому питанні не змусить  на себе довго чекати.
 
 
Так само, в цей вечір, тебе чекає маса приємних сюрпризів і подарунків.
Гумористичний проект «НАКАЗАНИЕ» - це перше шоу, в якому ключова ланка не коміки, а ТИ!
До зустрічі!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Гумористичний Проект «НАКАЗАНИЕ» відбудеться 26 березня 2020, 19:00, четвер в Victory Concert Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+