Інформація щодо обмеження масових заходів!

Набукко (опера)

12 лютого 2020, 18:30, середа
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
02:45
З антрактом
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках
Італійською мовою

Про подію

Опера на 4 дії 
Лібрето Т. Солера 
Диригент 
Головний диригент Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії, народний артист України 
Микола Дядюра
ПОСТАНОВНИКИ 
Режисер і художник 
головний художник Схіd OPERA, заслужений художник України
 Надія Швець 
Хормейстер 
головний хормейстер Схіd OPERA, заслужений діяч мистецтв України
Олексій Чернікін 
***
 «Набукко» це опера, з якої по-справжньому розпочалася моя мистецька кар'єра», – так про пише в автобіографії композитор Дж. Верді. В основу опери покладено біблійний сюжет про вавилонського царя, який покаявся в гріхах і прийшов через страждання до істинної віри; про підступну Абігайль, яка прагне за будь-яку ціну домогтися влади; про випробування, що випадають на долю єврейського народу.
Багато цікавих,  захоплюючих сцен, яскраві характери і молитви, пророцтва та прокляття – такою є емоційна канва опери. Разом із тим, «Набукко» – епічний твір, котрий нагадує ораторію:  монументальні хорові сцени супроводжують усю дію.
Дж. Верді був полум'яним патріотом Італії, безпосереднім учасником боротьби за її свободу. Громадянська позиція композитора має відбиток у «Набукко». Це й робить його твір актуальним, про що пишуть дослідники: «Театри озиваються постановкою «Набукко» на найдраматичніші моменти історії. Ця опера, що з'явилася на вістрі часу, епохи та стилю, асоціюється із майбутніми змінами».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Набукко (опера) відбудеться 12 лютого 2020, 18:30, середа в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+