Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Музична редакція

21 грудня 2019, 23:32, субота
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

Як тобі таке Ілон Маск? Найяскравіша колаборація минає від команд The Garden і First Line Group.
 
Блискуча як нові туфлі, затишна як пуховик і бажаний як долар по 8, «Музична редакція» вперше розкриє свої двері в секретному барі Італійської редакції 2.
 
Спеціальний гість відкриття Simone Vitullo (Italy / Go Deeva) і резиденти музичної редакції Mitch, Kanama і Kiptilov не дадуть відірвати ніг від танцполу, а команда Італійської редакції наповнить вечір приємною і дружньою атмосферою.
 
Що тебе чекає? Два танцполу, кращі коктейлі, смачна їжа і концептуальна електронна музика.
 
Де? Сумська 19 «Італійська редакція 2» секретний бар.
 
Коли? 21 грудня 23:32
 
Не забудь придбати квиток заздалегідь. Кількість місць обмежена.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Музична редакція відбудеться 21 грудня 2019, 23:32, субота в Італійська Редакція №2. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+