Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Гітара в планетарії. "Музика темпераментів"

27 лютого 2020, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Про «Музику темпераментів»
 
«Музика темпераментів» - абсолютно нове шоу у Харківському планетарії. А нове тут все: музика, форма концерту та безумовно вражаючі повнокупольні проекції - 360°. Відомий український композитор, віртуозний гітарист, киянин, Олексій Ревенко запропонував прем‘єру саме для Харкова.  «Це визначне місто. Я його дуже люблю. В нього є світ, характер та темперамент!», - розповідає Ревенко. «Саме у Харкові виникла ідея створити «музику темпераментів». Хотілося б, щоб кожен знайшов у музиці, щось, що відповідає особисто його характеру та світобаченню. Кожному темпераменту в мене своя композиція!». 
 
Чому треба піти
 
Ми підготували та створили для Вас:
 
- Віртуозні гітарні композиції. Великі різнопланові музичні полотна у стилі романтичного інструменталу, року та неокласики. Щоразу вони звучать по-нову, адже автор-виконавець традиційно залишає за собою право на імпровізацію, керуючись миттєвим натхненням.
- 4 темпераменти-композиції: холерик, сангвінік, флегматик та меланхолік. Кожен отримає свою музичну «порцію»  естетичного задоволення. Ким вважаєте ви себе? Яка композиція ближче до Вас? Відповідь отримаєте на концерті!
- Ну і звичайно незабутні враженні від порталу у інші світи – купол планетарію! До-речі, це другий найбільший планетарій України. Далекі галактики, зоряні подорожі, або ж неймовірні абстракції у форматі FullDom(360°) повністю занурять Вас у стан релаксу та запаморочливих відчуттів.
 
Композитор та віртуоз Олексій Ревенко
 
Олексія Ревенка називають «Білим музичним Магом». Його музика дуже світла, навіть здебільшого казкова. Свій перший музичний твір Олексій Ревенко написав в 1987 році у віці 11 років. Пізніше цей твір пережив величезну кількість перекладень і отримав назву «Апогей душі».
 
Олексій Ревенко славиться вмінням створювати простору, в яких гармонійно поєднуються спокійна класика, бунтують рок і душевні народні мотиви. В основі його музики закладені романтичні душевні мелодії, як відображення незіпсованої чистої душі.
 
У кожній новій платівці композитор Олексій Ревенко створює нові співзвуччя, використовуючи різні інструменти, і підносить слухачеві іншу концепцію і філософію самих музичних творів.
Світовий успіх Ревенко принесли симфонічні обробки його творів. Почути Олексія в Україні, - це успіх. Музикант веде активну гастрольну діяльність по всьому світові.
 
Що таке темпераменти?
 
Поняття «темперамент» виникло ще у давньогрецькій медицині, причиною чого є спостереження і роздуми над тим, чому деякі видужують швидко, інші — повільно; чому одні хворі наділені великою силою опору, а інші легко піддаються захворюванням; чому одні й ті ж ліки від тієї самої хвороби одній людині допомагають, іншій — ні (звідси бере свій початок гіппократівський принцип: «лікуйте хворого, а не хворобу»); чому одна і та сама хвороба неоднаково протікає у різних людей тощо.
 
Термін «темперамент» введено в ужиток Клавдієм Галеном. Рівне йому за значенням грецьке слово «красис» (грец. κράσις) — «злиття, змішування» ввів давньогрецький лікар Гіппократ.
 
Назви типів темпераментів з'явилися пізніше і пов'язані з рідинами, які переважають, наприклад, холерик (грец. chole — жовч), сангвінік (лат. sanquis — кров), меланхолік (грец. melanos — чорний і chole — жовч), флегматик (грец. phlegm — слиз). 
 
У середні віки, з виникненням алхімії, з'явилися спроби пояснити темперамент переважанням у тілі алхімічних елементів: солі, сірки, ртуті, навіть ефіру й повітря.
 
І. Павлов розробив природничо-наукову основу теорії темпераменту у вченні про типологічні властивості нервової системи тварин і людей.
 
Сучасна наука бачить у вченні про темпераменти відголос ще античної класифікації чотирьох типів психічного реагування в поєднанні з інтуїтивно поміченими типами фізіологічних та біохімічних реакцій індивідуума. У наш час концепцію 4 темпераментів підкріплюють поняттями «гальмування» та «збудження» нервової системи.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Гітара в планетарії. "Музика темпераментів" відбудеться 27 лютого 2020, 19:00, четвер в Планетарій. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+