Музика кіно. Харків

Музика кіно. Харків
29 вересня, 19:00, середа
Харків Харківська філармонія (Велика зала)
Купити квитки Залишилось квитків: 707
2 грудня, 19:00, четвер
Харків Харківська філармонія (Велика зала)
Купити квитки Залишилось квитків: 729

Про подію

«Музика може втішити, особливо людей із чутливою душею, які ще не розучилися відчувати, співчувати, переживати і не стали циніками» 
 
Е. Морріконе
 
Кінематограф – особливий вид мистецтва, який поєднує у собі елементи літератури, театру, живопису, музики, хореографії. І саме музика дуже часто стає важливим провідником у світ почуттів героїв фільмів. Чимало «серйозних» композиторів створювали композиції до кінофільмів, тим самим завойовуючи ще більшу любов серед шанувальників їхньої творчості. 
 
Саундтреки до відомих кінострічок з часом стали «жити окремим життям», є надзвичайно популярними і часто звучать у концертних програмах колективів усього світу. 
 
Симфонічний оркестр Харківської філармонії на чолі з маестро Юрієм Янком подарує нам незабутній вечір музики з відомих кінофільмів. Звучання оркестру поєднається з сучасними анімаційними технологіями, які супроводжуватимуть мелодії кадрами з фільмів на екрані.
 
Нас очікує музичний «кіносеанс», який своєю неймовірною атмосферою полонить серця усіх поціновувачів музичного і кінематографічного мистецтва. 
 
Питання? Відповідь!
+