Music of our soul

23 травня 2018, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Music of our soul – элитный коктейль из самых разнообразных стилей музыки. Этим вечером вы услышите зажигательную музыку фламенко, французский шансон, цыганские песни, лирические украинские мелодии и, конечно же, Его Величество Джаз! Нашей целью не является доказать кому-то, насколько хорошо мы играем и поем. Мы хотим воссоздать атмосферу домашнего тепла и уюта, душевной компании. Никакого пафоса – только душевная музыка в сопровождении лучших музыкантов нашего города. Вас ждут сюрпризы – гости, о которых вы узнаете, лишь посетив наш концерт. Да, без интриги нельзя никак. Мы ждем вас в лучшем клубе Харькова 23 мая в 19-00!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Music of our soul відбудеться 23 травня 2018, 19:00, середа в Resto club «Museum». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+