Mr.Tambourine Man: seven poems of Bob Dylan

18 вересня 2019, 20:30, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Схід ОПЕРА Ensemble
Mr.Tambourine Man: seven poems of Bob Dylan
 
Поезії Боба Ділана і музика Джона Корільяно в прем'єрній програмі Mr.Tambourine Man: seven poems of Bob Dylan на Камерної Сцені Схід ОПЕРА!
 
Схід ОПЕРА Ensemble за рік свого існування став відомоим і популярним серед шанувальників сучасної музики як колектив, що сміливо поринає у нове звучання та творчі експерименти, а ще весь час радує публіку  прем’єрами, виконуючи те, що ніколи не звучало в Україні.
 
Диригент Сергій Горкуша  і музиканти  Схід ОПЕРА Ensemble не шукають легких шляхів до слави та беруться до найцікавіших та дуже тонких творів, що потребують справжнього відчуття сучасної музики та досконалої виконавської майстерності...
 
18 вересня Схід ОПЕРА Ensemble починає осінню частину сезону на «домашній» Камерній Сцені Схід ОПЕРА, продовжуючи серію «pocket music».І без українських прем'єр знову не обійдеться!
 
Саме  цього дня буде вперше повністю  представлена абсолютно нова програма, що була анонсована влітку:
 Mr.Tambourine Man: seven poems of Bob Dylan на музику Джона Корільяно, співатиме Juliya Antonova
 
Погодьтеся, тексти Нобелевського лауреата з літератури не дуже часто звучать з оперних сцен світу!))) Так само, як не часто оперні зірки співають тексти легенд року та фолку... А ще ця "парочка" майже однолітків - Боб Ділан та Джон Корільяно - отримали купу премій Grammy та ще й по Пулітцеровській Премії... Але хай все це вас, друзі, не лякає)))) Солістка Схід ОПЕРА, оперна зірка Юлія Антонова приймає виклик та співатиме в цей день тільки для вас!
Починаємо як завжди о 20.30
 
Juliya Antonova, Сергей Горкуша (Sergii Gorkusha),Natalia Babaruk, Игорь Еременко, Artem Amstibovskiy, Евгений Деревянко,Сергій Дворницький, Марина Семко, Андрій Сєрьожкін - Схід ОПЕРА Ensemble запрошує!
Приходьте з друзями. 
 
#skhidoperaensemble
#східопера
#схидопера
#pocketmusic
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Mr.Tambourine Man: seven poems of Bob Dylan відбудеться 18 вересня 2019, 20:30, середа в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+