У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Моцарт у космосі

18 листопада 2021, 19:00, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

«Моцарт у космосі» - оркестр під зорями Планетарію
 
3 головних причини піти на концерт «Моцарт у космосі»
 
1.  Тільки у Харківському планетарії проходять унікальні світло-музичні концерти в місті.
2.  Моцарт-ефект розкривається повніше під проекції у форматі-360 fulldome та живе виконання струнного тріо та флейти.
3.  Рекомендовано для відвідин всією сім‘єю, як релакс-концерт та вражаюче дійство. 
 
«Ефект Моцарта» та проекції – 360 на куполі Планетарію
Це науково-підтверджені дослідження, а не псевдонаукова містифікація. Музика Моцарта, володіє універсальним позитивним ефектом впливу. Вона знаходить різні «больові» точки та органічно вбудовується найпотаємніші  куточки душі та тіла кожної людини. Цей феномен дозволяє говорити про так званий Моцарт-ефект.
Ефект повного занурення під одним за найбільших куполів України.
 
В музиці Моцарта є велика кількість звуків високої частоти. Саме ці частоти несуть цілющі навантаження. Ці звуки, які вібрують з частотою від 3000 до 8000 Гц входять в резонанс з корою головного мозку  та покращують пам'ять і мислення. Ці ж звуки зміцнюють мікроскопічні м'язи вуха. 
Окрім звукових образів, зором людина сприймає 80-90% інформації. У новому проекті EclecticSoundOrchestra та концертної агенції GalaConcert підібрані найкращі відео-проекції зоряного неба, пейзажі та графіка, що дозволяє повністю зануритись у дійство. Зображення на куполі оточує глядача з усіх боків та дозволяє поринути у віртуальну реальність.
Вчені вважають, що саме в музиці Моцарта є унікальне явище - унікальний ритм, який «співзвучний» ритму нашої нервової системи. Музика Моцарта може викликати такий резонанс в корі головного мозку, який буде коливатися з частотою нашої нервової системи.
 
Флейтові квартети Моцарта у виконанні кращих музикантів – наживо
Флейтові квартети Моцарта відносяться до найбільших шедеврів камерної музики. Їх загальний склад поєднує в собі вишуканість та шарм стилю рококо з бездоганною  глибиною почуттів, властивій німецькій школі. Виняткова технічна складність та вражаючі уяву фіоритури поєднуються з чудовим незабутнім мелодизмом.
 
Програма концерту:
 
•  Quartetin D-Dur K.285
•  Quartetin G-Dur K.285a
•  Quartetin C-Dur K.285b
•  Quartetin A-Dur K.298
 
Тривалість концерту – 65 хвилин
 
Артисти концерту
 
Лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів
 
•  Ксенія Коновал - флейта
•  Петро Левченко - скрипка
•  Тетяна Жук - альт
•  Гліб Толмачьов – віолончель 
 
•  Голос шоу – Заслужений артист України – Дмитро Хоркін
•  Продюсер концерту – Сергій Лихоманенко

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Моцарт у космосі відбудеться 18 листопада 2021, 19:00, четвер в Планетарій. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.