У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр "ЛанжеронЪ". "МОНЯ"

11 березня 2022, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

"Моня"
трагікомедія
по книзі
Ефраїма Севела.
«Моня Цацкес - прапороносець»
 
Моня - Заслужений артист України Віталій Бондарєв
Режисер - Галина Панібратець
 
Головний герой Моня Цацкес - перукар, вражаючий персонаж єврейської національності, з усіма притаманними цьому навичками і вміннями, винахідливості його розуму позаздрить навіть іншої такої ж єврей!
 
Тут плачеш від болю і смієшся до сліз. Моніни історії та епізоди часом на межі фолу, але дуже яскраві; гомерично смішні, безглузді, але цілком можливі, чого у нас тільки не відбувається; сумні, тому що йде війна.
 
Цей спектакль наповнений таким душевним світлом, що хочеться і плакати, і сміятися одночасно. Життєлюбність - як маленький паросток на тонкій ніжці, серед палаючих блискавиць і громохкий кононаду артилерійських залпів...
 
Життєлюбність, людинолюбство, мрія про мирне життя - тільки це, часом, і допомагало вистоять.Только це і повинно бути основою людських взаємин, основою самого його - людського існування. Але не завжди воно так. Пліч-о-пліч співіснують жахи війни і маленькі радості існування, буття, присутності в цьому світі.
По доброму, душевно про найстрашніше.
 
За підсумками театральної асамблеї «Харківський рахунок» спектакль був визнаний кращим в театральному сезоні 2018-2019
Вистава «Моня» за підсумками театрального сезону 2018-2019 в Харкові був номінований в лонг- лист Незалежної театральної премії імені В'ячеслава Панченко.
І 6 вересня 2019 року театр «ЛанжеронЪ» став володарем премії В'ячеслава Панченко в номінації «Яскраве театральна подія сезону 2018/2019» за виставу «Моня»
 
За підсумками ХХII театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» (Херсон, Україна), 10-13 вересня 2020р.
 «Краща чоловіча роль»
Віталій Бондарєв, заслужений артист України
Вистава «Моня» Е. Севели
Театр Одеського розливу «ЛанжеронЪ» (м.Харків)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "ЛанжеронЪ". "МОНЯ" відбудеться 11 березня 2022, 19:00, п’ятниця в Центр культури і мистецтв. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+