Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр "Ланжеронъ". "МОНЯ"

12 травня 2021, 19:00, середа
У продажу залишилось 48 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 150 грн
Тривалість
01:40
Бронь На касу
24
години
18+

Про подію

"Моня" трагікомедія по книзі Ефраїма Севела. «Моня Цацкес - прапороносець»
 
Моня - Заслужений артист України Віталій Бондарєв
Режисер - Галина Панібратець
 
       Головний герой Моня Цацкес - перукар, вражаючий персонаж єврейської національності, з усіма притаманними цьому навичками і вміннями, винахідливості його розуму позаздрить навіть іншої такої ж єврей!
      Тут плачеш від болю і смієшся до сліз. Моніни історії та епізоди часом на межі фолу, але дуже яскраві; гомерично смішні, безглузді, але цілком можливі, чого у нас тільки не відбувається; сумні, тому що йде війна.
      Цей спектакль наповнений таким душевним світлом, що хочеться і плакати, і сміятися одночасно. Життєлюбність - як маленький паросток на тонкій ніжці, серед палаючих блискавиць і громохкий кононаду артилерійських залпів ...
      Життєлюбність, людинолюбство, мрія про мирне життя - тільки це, часом, і допомагало вистоять.Только це і повинно бути основою людських взаємин, основою самого його - людського існування. Але не завжди воно так. Пліч-о-пліч співіснують жахи війни і маленькі радості існування, буття, присутності в цьому світі.
      По доброму, душевно про найстрашніше.
 
Вікове обмеження! 18+
 
За підсумками театральної асамблеї «Харківський рахунок» спектакль був визнаний кращим в театральному сезоні 2018-2019
Вистава «Моня» за підсумками театрального сезону 2018-2019 в Харкові був номінований в лонг- лист Незалежної театральної премії імені В'ячеслава Панченко.
І 6 вересня 2019 року театр «ЛанжеронЪ» став володарем премії В'ячеслава Панченко в номінації «Яскраве театральна подія сезону 2018/2019» за виставу «Моня»
 
За підсумками ХХII театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» (Херсон, Україна), 10-13 вересня 2020р.
  «Краща чоловіча роль»
Віталій Бондарєв, заслужений артист України
Вистава «Моня» Е. Севели
Театр Одеського розливу «ЛанжеронЪ» (м.Харків)
 
о 19.00 Центр мистецтва і культури, Пушкінська 62

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Ланжеронъ". "МОНЯ" відбудеться 12 травня 2021, 19:00, середа в Центр культури і мистецтв. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+