Інформація щодо обмеження масових заходів!

Театр "Ланжеронъ". "МОНЯ"

28 квітня 2020, 19:00, вівторок
Інформація уточнюється
минула подія
Тривалість
01:30
18+

Про подію

ПРЕМ'ЄРА!
 
Головний герой Моня Цацкес - перукар, вражаючий персонаж єврейської національності, з усіма притаманними цьому навичками і вміннями, винахідливості його розуму позаздрить навіть інший такий же єврей!
 
Тут плачеш від болю і смієшся до сліз. Моніні історії та епізоди часом на межі фолу, але дуже яскраві; гомерично смішні, безглузді, але цілком можливі, чого у нас тільки не відбувається; сумні, тому що йде війна.
 
Ця вистава наповнена таким душевним світлом, що хочеться і плакати, і сміятися одночасно. Життєлюбність - як маленький паросток на тонкій ніжці, серед палаючих блискавиць і громохкої кононади артилерійських залпів ...
 
Життєлюбність, людинолюбство, мрія про мирне життя - тільки це, часом, і допомагало вистояти. Тільки це і повинно бути основою людських взаємин, основою самого його - людського існування. Але не завжди воно так. Пліч-о-пліч співіснують жахи війни і маленькі радості існування, буття, присутності в цьому світі.
 
По доброму, душевно про найстрашніше.
 
Вікове обмеження! 18+

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Ланжеронъ". "МОНЯ" відбудеться 28 квітня 2020, 19:00, вівторок в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+