У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

ВЕЧІРКА У МОНСТРІВ

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

 

Захід перенесено на невідому дату

Повернення фізичних квитків буде здійснюватися в касі 
ТЦ "Комильфо". Повернення електронних квитків буде здійснюватися на карту, з якої був придбаний квитки. Для цього просимо надіслати лист на пошту [email protected] з темою "Вечірка у монстрів", в листі потрібно вказати номер вашого замовлення, номер карти для повернення коштів, ПІБ власника карти, заповнене в електронному вигляді заяву (наприклад, в MS Word) і скан-копію ідентифікаційного коду.

Завантажити шаблон заяви

 
 
 
Юні друзі!
У нас вражаючі новини!
Всім, хто любить, знає, стежить за пригодами монстрів, приготований подарунок!
Веселі пригоди в замку легендарного графа Дракули!
На день народження його коханої дочки Боні зберуться найпривабливіші монстри! Зомбі-ніндзя! Обжора - Франкенштейн! Модник - Мумий! Хитрющо - Вовк Вульфич! Так кого там тільки не зустрінеш!
Ось це буде двіжуха-веселуха! Ігри, приколи, переодягання і, звичайно ж, головне диво - диво любові!
Вам обов'язково треба опинитися на цій вечірці! Монстри чекають вас!
Скажімо по секрету, хтось із гостей захоче зіпсувати вечірку, але вона все одно відбудеться, тому що на ній веселяться МОНСТРИ!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ВЕЧІРКА У МОНСТРІВ відбудеться 12 травня 2019, 14:00, неділя в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+