У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Доторкнись до магії

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Моновистава-ілюзія для дітей і дорослих
 
У сольній виставі добрий чарівник підніме для всіх щільну завісу магічної таємниці і поділиться цікавими випадками зі своєї біографії. Поміркуємо разом про те, звідки береться диво, а також дізнаємося пару секретів. Адже наше життя насправді сповнене звичайних чудес, ми просто перестаємо їх з часом помічати. І так, наші юні глядачі не повинні залишатися осторонь, тут ви повноправні учасники вистави. Так що фокуси і магія будуть творитися не де-небудь на віддаленій сцені, а відбудуться прямо на ваших очах. Навіть, зробимо невеликий натяк, прямо в ваших руках, щоб кожен до них міг доторкнутися.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Доторкнись до магії відбудеться 24 березня 2022, 18:30, четвер в Харківський театр для дітей та юнацтва (ХТДЮ). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+