Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Моноспектакль "Ну, нарешті!"

28 лютого 2020, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Монотеатр “Homo Ludens “ представляє...
 
Рахувати до тисячі - заняття, що потребує як мінімум терпіння. Будь-ласка не переживайте, ця вистава - не про математику. Взагалі... Відверта, комічна, анекдотична, сумна і що найважливіше, щира історія про все на світі, або майже про все... Хочете зіграємо її разом? Тільки, не хвилюйтеся, це зовсім не страшно, тобто може спочатку трохи ніяково, але це тільки спочатку. 
 
Вистава, що змінить ваше уявлення про так звану «публічну самотність». Приєднуйтесь!!!

Діє - Сергій Москаленко ( Black Jack)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Моноспектакль "Ну, нарешті!" відбудеться 28 лютого 2020, 19:00, п’ятниця в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+